O FIRMIE

Kiedy się to zaczeło

Firma powstała 1 września 2008 roku w wyniku nawiązania stałej współpracy z podmiotami potrzebującymi pomocy w zakresie wsparcia informatycznego.

Właściciel firmy przygodę z komputerami rozpoczął w 1995 roku kiedy to otrzymał w wieku 12 lat pierwszy komputer. Zaczął się interesować i rozwijać w temacie szeroko rozumianej wiedzy informatycznej. W 2003 roku powstała osiedlowa sieć komputerowa, której zadaniem było świadczenie usługi stałego dostępu do internetu. Można to nazwać pierwszym projektem informatycznym, który odniósł sukces oszczędzając użytkownikom sieci sporych, jak na ten czas wydatków. Projekt istniał do 2015 roku po czym zakończył swój żywot jak to się dzieje w wielu projektach informatycznych. Powyższy sukces zaszczepił chęć rozwijania się w zakresie informatyki co skutkowało ukończeniem studiów na Politechnice Łódzkiej na wydziale FTiMS.

Od 2003 pracował przy większych projektach takich jak:

  • Wdrożenie systemu SAP Buisenss One
  • Programowy Router na platformie Linux Debian
  • Wdrożenie systemu monitoringu ruchu w sieci internet przy pomocy serwerów pośredniczących
  • Uruchamianie usług pocztowych (w tym antyspam), web na platformach komercyjnych Microsoft lub Open Source Linux
  • Wdrażanie środowisk wirtualnych VMware vSphere czy Microsoft Hyper-V
  • Wdrażanie systemów bazodanowych Microsoft SQL, Oracle DB, FireBird

W swoich wdrożeniach oraz pracy szczególny nacisk kładę na bezpieczeństwo danych w zakresie przeciwdziałaniu ich utraty lub pozyskaniu przez osoby do tego nieupoważnione.

DANE + WIEDZA = INFORMACJA

Oczywiście dla zainteresowanych współpracą zapraszam do kontaktu który pozwoli nam poznać się nawzajem i określić swoje potrzeby.

Comments are closed.